biustonosze E+ 

Wśród propozycji sklepu online e-intimo z markową bielizną znajdziesz biustonosze w dużych rozmiarach. Polecamy doskonałe modele dedykowane większym biustom w miseczkach E, F, G, H – biustonosze usztywniane, biustonosze miękkie z fiszbinami, minimizery, biustonosze bez fiszbin w wersji miękkiej i z delikatnym usztywnieniem, a także biustonosze bardotki oraz staniki do karmienia z serii Mamabel.

Triumph - markowe biustonosze w dużych rozmiarach

Zadaniem staników Triumph przeznaczonych dla pełniejszego biustu jest zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdej kobiety. Nie zawsze Panie noszące większy rozmiar biustonosza poszukują minimizera, który optycznie pomniejszy piersi. Niektóre z nas szukają pięknych, zmysłowych, dużych biustonoszy, wykonanych z eleganckich koronek i tiulu albo bardotki, która utrzyma cięższy biust i pozwoli pozbyć się ramiączek, aby wyeksponować dekolt i odsłonić ramiona. Innym razem poszukiwany jest markowy biustonosz do karmienia w dużym rozmiarze albo biustonosz usztywniony Triumph, który ustabilizuje duży biust i świetnie zaprezentuje się pod dopasowaną odzieżą. Często zdarza się, że szukamy w Triumph biustonosza bez fiszbin albo stanika na szerokich ramiączkach, dla dodatkowej wygody. Niezależnie od typu biustonosza, na jaki się zdecydujesz, staniki Triumph w dużych rozmiarach łączy jedno – doskonałe wsparcie dla pełnego biustu oraz stabilne trzymanie. Perfekcyjnie skonstruowane biustonosze Triumph w dużych rozmiarach posiadają szersze ramiączka, szerokie boczki i zapięcie, wysoki mostek, odpowiednie wzmocnienia pod biustem, a wszystkie te elementy stanowią o najwyższym komforcie noszenia.

Wygodny biustonosz w dużym rozmiarze - ulga dla ramion i pleców

Staniki w dużych rozmiarach z mocnymi ramiączkami, szerokimi boczkami i zapięciem, dodatkowo wzmocnione od dołu zapewniają równowagę i odprężenie dla pleców i ramion obarczonych utrzymaniem ciężkiego biustu. Często wybierane ostatnio modele to biustonosze usztywniane w większych rozmiarach miseczek, które wyjątkowo dobrze stabilizują duży biust. Wśród propozycji sklepu internetowego z bielizną znajdziesz szeroką gamę wykwintnych i komfortowych biustonoszy, często występujących w miseczkach F, G, czy nawet H – w atrakcyjnych cenach. Usztywnione biustonosze Triumph w dużych rozmiarach to najlepsze konstrukcje, które zapewniają optymalne zebranie i stabilność dla większego biustu. Nie powiększają piersi, lecz delikatnie je modelują, jednocześnie wysoko podtrzymując bardzo wymagający biust, co korzystnie wpływa na całą kobiecą sylwetkę – wreszcie ukazuje się wcięcie w talii i podkreślenie kobiecych krągłości. W sklepie internetowym e-intimo znajdziesz biustonosze marki Triumph z dużymi miseczkami, jak również z większym obwodem pod biustem!

Biustonosz minimizer Triumph - skuteczne zmniejszenie biustu

Aby zmniejszyć biust, który uznajesz za zbyt obfity, nie musisz sięgać po skalpel i inne drastyczne środki. Z pomocą przychodzą biustonosze minimizer od Triumph, które wizualnie zmniejszają biust o jeden rozmiar miseczki! Wypróbuj staniki, które sprawią, że poczujesz ulgę, kiedy odpowiedni biustonosz świetnie poradzi sobie i ujarzmi Twój biust. W sklepie internetowym e-intimo kupisz markowy stanik minimizer, który absolutnie poprawi Twoje samopoczucie, gdy za jego udziałem, biust stanie się optycznie mniejszy. Wśród minimizerów Triumph znajdziesz miękkie biustonosze z fiszbinami, w wielu modnych kolorach. Polecamy wygodne biustonosze z dużymi, bezszwowymi miseczkami, szerokimi ramiączkami i wysokim mostkiem, wykonane z przyjemnych materiałów, o nowoczesnej konstrukcji minimizer, stworzonej z myślą o zaspokojeniu potrzeb posiadaczek dużego biustu.

Obecne w sklepie internetowym z bielizną Triumph markowe biustonosze w dużych rozmiarach gwarantują doskonały wygląd biustu i optymalne wsparcie. Wypróbuj!

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Suma

Zobacz koszyk